Czy pamiętacie Szanowne Panie nada te czasy, kiedy to wieczorową porą wybierałyście się pełnymi ekipami na aerobik, który to głównie był urządzany w miejscowym domu kultury bądź w miejscowej szkole? Te chwile już przeminęły i nie powrócą, gdyż dzisiaj miast aerobiku kobiety idą na fitness. Jednak pragnę zwrócić zdanie młodszemu pokoleniu Kobiet, iż fitness pochodzi właśnie od aerobiku, który to w latach 70-tych minionego wieku powstał prężnie w Stanach Zjednoczonych. I choć jako pierwszy gimnastykę tę opracował mężczyzna, to w takt muzyki zaczęła je realizować kobieta i to ta, którą wszyscy znają, gdyż mowa tu o słynnej aktorce Jane Fonda. To ona jako prekursorka założyła fitness klub, zaczęła tworzyć nagrania z ćwiczeniami, które opanowały Amerykę. Już wkrótce zamysł Jane Fonda trafił na tereny Europy, także do naszej ojczyzny. Dzisiaj, podczas gdy jesteśmy już otwartym społeczeństwem na wszelkie metamorfozy, które nadeszły do nas z Zachodu, nie wyznajemy: - Udaję się na aerobik., ale stosujemy zdania: - Udaję się na fitness.

Trzeba tylko przejechać się po dużej aglomeracji miejskiej, by dostrzec, że liczba klubów fitness stale wzrasta, bo Polki mają ochotę być zgrabne oraz posiadać dobrą kondycję fizyczną. Nawet w malutkich mieścinach niejednokrotni odnajdą się tego typu działania dla pań.

Szał fitness po prostu objął nasz kraj i winniśmy się z tego radować, gdyż oznacza to, że panie biorą przykład z zachodnich towarzyszek i promują zdrowy tryb życia. Jeśli dodamy do tego ponadto bez wątpienia urodę Polek, to rzeczywiście inne państwa mają nam czego pozazdrościć. Wówczas drogie Kobiety nie pozostawajcie z tyłu za innymi, troszczcie się o siebie i wasz image w tańcu, bo muzyka łagodzi przyzwyczajenia, a gimnastyka tworzy zwycięzcę..
Śledź nas na FB: odżywka białkowa