Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana.

Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa. Obecnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość stref zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której wielokrotnie mówiło się źle.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia.

Jednak przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz nowe mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym obszarze buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają także konkurencyjne ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli. Dodatkowo jest tutaj mnóstwointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Autor artykułu: Budowa nowych mieszkań na południu Pragi – zobacz