Rynek mieszkaniowy w Łodzi, teraz przeżywa swój duży rozwój. Po długotrwałym przestoju, jaki miał miejsce w czasie braku rozwoju ekonomii miejskiej Łódź od nowa zaczyna rozkwitać. To tutaj mieści się dużo rzetelnych centrów wyższych, ale przede wszystkim to miasto jest państwową stolicą sztuki a również mody. Te wszystkie czynniki zadecydowały o tym, że duża ilość młodych ludzi migruje do tego miasta.

Rozkwita się tutaj i branża usług a również nieruchomości.

Stare przemysłowe fabryki, zostają przebudowane w nowe mieszkania a także lofty. Powstaje też nawał nowych inwestycji mieszkaniowych.

Co rusz można spotkać się z konkurencyjnymi ofertami łódzkich deweloperów.

Ciekawostką jest fakt, że nowe lokale sprzedawane w tym terenie nie osiągają na razie tak wysokich cen, jak lokale w mieście stołecznym czy na Pomorzu.

Jednakże, nie tylko stawka powinna być dla nas ważna w ciągu znajdowania upragnionego mieszkania. Poza nią, następnym zasadniczym czynnikiem jest położenie osiedla na którym zamierzamy mieszkać. Chcąc kupić kolejne mieszkanie w Łodzi, wziąć pod rozwagę też to, że nie można mieć wszystkiego. Każdy z nas powinien być przygotowany na kompromisy. Jesteśmy zmuszeni gruntownie rozważyć, która wersja jest dla nas najdogodniejsza. Oczywiście najtańsze są lokale zlokalizowane na przedmieściach Łodzi, lecz najbardziej optymalnym rozwiązaniemwydaje się wybór apartamentu usytuowanego kilka kilometrów od z centrum z rzetelną infrastrukturą. Plusem jest wieloraka oferta łódzkich deweloperów na rynku nieruchomości..
Więcej info tu: Wybuduj mieszkanie z łódzkim deweloperem